Magor a Úchyl část II.

30. května 2016 v 9:43 | trideci |  Historky
V minulém příspěvku jsem si odskočila k tématu týdne, a tak trochu se zamyslela nad událostmi poslední doby. Teď je na čase dokončit vyprávění o těch dvou řekněme významných mužích. Takže pan Úchyl.

Poznali jsme se neoriginálně online. Na rádoby seznamce, která si hraje na sociální síť. Dlouho jsem se pro něj snažila vymyslet jiné jméno než Úchyl, ale ono to na něj prostě sedí. Chvíli jsme si psali a zkoušela jsem dělat hérečku, ale tak nějak jsme tušila, že tady o žádnou romanci nepůjde, a tak nemá smysl to prodlužovat. První schůzka probíhala v kavárně v centru, zdvořilé tlachání o všem možném, kdy se mě snažil přesvědčit, jak moc alternativní a lepší je, než naše společnost. Tak na tohle se můžu vybodnout, říkala jsem si. Při rozloučení jsem mu podala ruku a nastoupila do tramvaje. Což ho totálně odrovnalo. Ještě ten den mi psal, že mě hrozně chce a podobný kecy.
Nakonec jsem to uhrála ještě na dvě nebo tři kafíčka-vínečka, kde mě dost nevybíravým zůsobem vyslíchal, jak to mám ráda a co jsem nebo nejsem ochotná s ním dělat. Asi jsem se měla sebrat a odejít, ale nějakým pokřiveným patologickým způsobem mě to zajímalo. Zajímal mě on.
Úchyl vlastně vůbec není hezkej chlap. Pro nezaujatého pozorovatele by se zdálo, že je dokonce i docela hnusnej. Žádná vysportovaná postava a miliony na kontě alá Mr.Grey. Vysokej, trošku pupek (někdy trochu víc), spíš nedbalá než elegance a kouřil. A to dost, což mi nechutě smrdělo, ale asi ho to neodnaučím, že. Ale měl charisma a uměl to prostě ukecat. Nicméně jsem se nechala vtáhnout do jeho světa sexu a užívání si. První schůzka proběhla v levným hodinovým hotelu v centru města a pro mě doslova na slepo. Vlastně na mě nejdřív zkoušel, jakej je to hroznej dominantní samec, a že se bude hrát podle jeho pravidel. Jenomže na chvíli ztratil koncetraci, když byl, řekněme v nevýhodné pozici a přišel o krále, použijeme-li šachou terminologii. V tu chvíli mě to přestalo bavit.
Z úchyla se stal škemrající penis, co chtěl akorát vykouřit a oplzle u toho kecat. Nakonec jsem se ukecat nechala. A protože jsem v tu dobu nic jiného na práci neměla, if you know what I mean, tak jsem se s tím prasákem vídala dál. On měl samozřejmě rozehráno několik dalších partií, čímž se netajil ba spíš vychloubal. A ještě chtěl slyšet,"s kým vším se tahám já". Do toho mu ale nic nebylo, že. Každopádně tak nějak jsme to pytlíkovali skoro rok, s většími či menšími pauzami, s mými pokusy o lovestory, viz Voják. Definitivně mu podrazilo židli až seznámení s mým mužem. Tedy přesněji řečeno moje seznámení s mým mužem. Aby nevznikla mýlka.
V průběhu toho naše zvláštního vztahu jsem směrem k jeho osobě samozřejmě pociťovala různé emoce. Nejdřív to byl strach z neznámáho, pak zvědavost, možná chvilkové poblouznění. Představovala jsem si, jestli by s takovým člověkem přicházel v úvahu reálný monogamní vztah. Hodně rychle jsem sama sebe vyvedla z omylu, naštestí jen teoretického. U tohodle chlapa jsem si dávala velký pozor, celou dobu. Když přišel s tím, že se viděl se svojí bývalou známostí, a že mu oznámila, že je asi těhotná, hodně mě to pobavilo a zároveň hodilo do reality. Tak že by mu přeci jen nějaká ustřihla křídla. Každopádně z Úchyla je teď vzorný otec, jak to má se vzorností v manželství už je věc druhá, ale asi to taková hitparáda nebude. Naposledy jsem u něj byla "oslavit" narození jeho dcery, v době, kdy ta chuděra roztrhaná matka ještě ležela v porodnici. To bylo vlastně naposledy, co jsem ho viděla. Z jeho strany pak ještě proběhly pokusy o soulož, ale měl smůlu. Na scénu, kromě mého muže, přišlo uvědomění si, že takového člověka už nepotřebuju. Rozhodně nelituju, že jsem ho poznala a strávila s ním něco málo ze svého vzácného času. Mně zůstanou jen vzpomínky a zážitky. Mohla jsem dopadnout hůř, třeba jako chudák Mike a odnést si malý ubrečený suvenýr. Ne,vlastně nemohla, na tohle jsem měla několikero jištění ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama