Ztracená 3/3

30. června 2016 v 20:50 | trideci |  Příběhy
Uběhlo půl roku od jejího prvního klienta. Dnes má Klára dlouhé (napletené a odbarvené) blond vlasy, pravidelně chodí na nehty i kosmetiku a zhubla skoro osm kilo. Její běžný den se skládá z dopoledního cvičení, odpoledního kurzu francouzštiny nebo němčiny a večerní přípravy "do práce". Poté, co ulovila prvního klienta, vlastně spíš omylem, zkoušela svoje štěstí po různých barech ještě několik týdnů. Samozřejmě nemohla uniknout pozornosti profesionálek, které se podobným způsobem živí. A protože měla štěstí, místo vyhoštění se jí dočkalo přijetí do klubu. Nyní má svojí vlastní bordelmamá, která jí dohazuje kšefty a nemusí se bát ani o svou bezpečnost, protože na schůzky s klienty ji vždy vozí "firemní" řidič. Dostala se do klubu profesinálních společnic. Dělá doprovody bohatým bankéřům a byznysmenům. Sex samotný je samozřejmě za příplatek, ale kdo z nich by si rád nepřiplatil.

Poslední klient, tak jim teď říká, byl Holanďan. Právník, zastupující svou firmu v mezinárodním jednání. Bydlel v Clarionu. Stejný hotel, jako u prvního klienta. Tentokrát to však něměla mít tak rychle za sebou a taxa 1000Euro, kterou si nyní mohla dovolit účtovat, byla poctivě odmakaná. Kromě toho, že mu ho musela půl hodiny kouřit na balkoně, kde je mohli vidět lidi z ulice, jelikož měl prosklené zábradlí, chtěl taky anál a to všechno bez kondomu. Na anál přistoupila za dalších 200E, ale bez ochrany si netroufla. Už když klečela polonahá na balkoně a pusu měla plnou cizího holandskýho péra si říkala, jestli to má vážně zapotřebí. Pak si vybavila těch tisíc euro a dál se soutředila na práci. Po akci se osprchovala, vzala peníze a odjela. Ven se plížit nemusela ani čekat "až usne". Bylo vždy předem domluvno, že do rána zůstávat nebude. Recepční dostal jako vždy štědré spropitné a vše bylo v pořádku. Řidič čekal těch pár hodin před hotelem a když nasedla, odvezl ji do jejího bytu.

Její byt se od posledně trochu změnil. Už se všude nepovalovaly nedopité lahve od vína nebo vodky, ani špinavé prádlo. Dokonce i dluh na nájmu a elektřině byl uhrazený a ještě zaplacený na několik měsíců předem. Místo použitých kalhotek ležely na zemi krabice od luxusních bot a skříň se začínala plnit značkovými kousky. V hotelu se jen rychle osprchovala od zbytků spermatu, potu a "jeho" pižma, které ze sebe pořád cítila. Proto první co udělala, když přijela domu, byla horká lázeň. Pustila si oblíbenou hudbu, naplnila vanu až po okraj a ponořila se do příjemně teplé vody. Asi za dvacet minut měla umyté vlasy, vyčištěnou pleť i zuby a chystala se pořádně vyspat. Po cestě z koupelny procházela kolem velikého zrcadla v chodbě. "Kdo jsi?" říkala svému odrazu, když se proti němu zastavila jen v ručníku. "Vždyť jsi bývala úspěšná a ambiciozní a teď se necháváš šukat do zadku za peníze?!" vyčítala svému novému já. Možná jsem kurva, ale dobře placená a znám svoje místo. Můžu si dovolit všechno, co se mi líbí, nemusím se nikoho na nic ptát, nikoho prosit. Jasně, nebude to navždy, jednou budu stará a hnusná a nebudou mě chtít šukat a už vůbec ne za prachy. Ale do tý doby, tohle tělo, bude patřit každýmu, kdo si za něj zaplatí.

Nové já jasně promluvilo a Klára už neměla sílu se mu bránit. Původní Klára Ottisová, ta Klára, která chtěla jít na práva a někam patřit, byla svázaná a zamčená ve sklepě své mysli. Ve sklepě, ze kterého se jen tak nedostane. A pokud někdo přeci jen najde klíč a dostane jí ven, bude to muset být ona sama. Jen jestli už nebude pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama