Zobrazeno 2/3

9. srpna 2016 v 21:42 | trideci |  Příběhy
o půl roku dříve

Kurvo. Ty hnusná špinavá kurvo, myslela sis, že tě snad nenajdu?! Že se přestěhuješ do týhle špinavý díry a já tě nevyčmuchám? Jsem všude, jsem ti na stopě, jdu po tobě. Vidím, jak se za prachy pelešíš s hnusnýma prasatama. Copak děláš s těma kurevskýma prachama? Nosíš pořád stejný špinavý hadry, bydlíš ve stejný špinavý díře. Trvalo mi dlouho, než jsem tě našel. Nevděčnice. Když si mě potřebovala, když ti chípla matička, byl jsem ti dost dobrej a pak? Nechala si mě u silnice jak prašivýho psa. Sebrala si mi všechny prachy a zdrhla...

středa 9:15

Pitva potvrdila, co policejní vyšetřovatelka Deborah Wilsonová a její tým předpokládali.
"V těle se našly zbytky omamné látky morfinu. Ten se používá u vážně nemocných pacientů ke snížení bolesti nebo je zneužíván k výrobě heroinu. Problémem této látky je, že se velmi rychle rozvíjí tolerance, tudíž je třeba postupem času zvyšovat dávky. Právě proto je heroin tak návykový. Většinu času byla napojená na kapačku, přes kanylu dostávala výživu smíchanou s drogou, proto našli jen jeden vpich. Ke znásilnění pravděpodobně nedošlo, zbytky spermatu však byly nalezeny v děložním hrdle. Ke styku mohlo dojít dobrovolně, pořád není vyloučeno, že byla prostitutka. Na úřadě je vedená jako nezaměstaná, ale nájem i když se spoždením platila a dokonce i zdravotní pojištění. Vše hotově." referovala Deborah nadřízenému kapitánovi Jerrymu Pollackovi.
"Víme teda jestli byla šlapka nebo ne?!", rozčiloval se kapitán.
"Při výslechu holek, co stojí na rohu ulic asi blok od místa činu jsme zjistili, že byla několikrát viděna, jak vystupuje z cizích aut. Ale přímo na ulici jí šlapat neviděli. Asi měla pasáka, co jí dohazoval kšefty", dodal k vyšetřování James Gordon, nejmladší z týmu vyšetřovatelů, na kterého vždycky hodí tu nejhorší práci. Obcházet okolí a sbírat informace.
Kromě prostitutek obešel a vyslechl i další místa jako obchody, nemocnice, banky.

pondělí minulý týden

Dneska jsem tě sledoval. Zase si šla do banky. Kampak si ukládáš svoje hnusný prachy. Co s nima děláš. Byl to risk, ale musel jsme jít za tebou dovnitř. Stál jsem přímo za tebou. Cejtil jsme ten tvůj hnusnej lacinej parfém. Málem jsem se tam poblil přímo na podlahu. Nechutná kurví voňavka smíchaná se smradem z cigaret. Nakonec tě zavolala tlustá prasnice k přepážce. Z kabelky si vytáhla svazek bankovek. Doprdele, co s těma pracha děláš, s mejma prachama. Mě je dlužíš za to, že jsem se o tebe postaral, za to, že si mě vokradla. Děvko. Už si skoro vyšla ven, ženská od přepážky volala dalšího na řadu. Byl jsem to já. Přišel jsem k ní a říkám, že chci vložit peníze tam, kam ta milá paní přede mnou. Málem jsem to nedokázal ani vyslovit. Čuměla na mě tou svojí hnusnou držkou. "Vy chcete poslat peníze na účet dětského domova svatého Josefa?". DĚVKO DĚVKO DĚVKO!! já to věděl!! Věděl jsem, že si neutekla jen tak. Ty hnusná špíno, ty máš někde dítě! MOJE DÍTĚ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama